Най-четени

placeholder

Page Ranking Tool
Начало

PostHeaderIcon Ще може ли Григор Димитров да повтори успеха си от турнира в Лондон?

Други спортове

Краят на календарната година наближава и логично вниманието в света на тениса започва все повече да се насочва към заключителния АТП турнир за всеки сезон. Естествено става дума за турнира на АТП финалите в Лондон, който е втори по значение и тежест в тениса, след турнирите от големия шлем.
Именно това е и турнира благодарение, на който нашия Григор Димитров успя да достигне до топ 3 в мъжкия тенис. Това се случи, след като през миналогодишното издание на АТП финалите в Лондон, хасковлията съумя да победи Давид Гофен на финала, грабвайки над 2.5 милиона долара от наградния фонд и достигайки нов рекорд за него в световната ранглиста.

Добавено в: Понеделник, 15 Октомври 2018 18:58

Виж още...

PostHeaderIcon Мизия удари Янтра (Полски Тръмбеш) на финала на първенството

Футбол

Мизия (Кнежа) завърши сезона с 3:1 у дома срещу Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от 30-ия кръг на Северозападната Трета лига. Получи се двуостър двубой с опасности пред двете врати. Поредни силни изяви на вратаря на домакините Румен Делегански, който спаси поне четири гола. Другият герой бе Русев. Той даде тон за победата с попадението си в 15-ата минута. След това Иван Вълчинков удвои.

Добавено в: Понеделник, 04 Юни 2018 18:38

Виж още...

PostHeaderIcon Бдин вкара четири пъти на Партизан

Футбол

Партизан (Червен бряг) отнесе 0:4 като гост на Бдин (Видин) в мач от 30-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините превъзхождаха през цялото време. Пропуснаха да вкарат още голове. Съперникът им също бе близо до попадение, но го провали неточната стрелба. Мартин Колев откри резултата с глава още в началните минути. Десетина минути преди почивката Деян Захариев направи 2:0 отблизо.

Добавено в: Понеделник, 04 Юни 2018 18:34

Виж още...

PostHeaderIcon Спартак завърши сезона с тежко поражение в Габрово

Футбол

Тежка загуба с 1:7 претърпя Спартак (Плевен) при гостуването си на Янтра в Габрово. Срещата бе от последния 30-ти кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Загубата бе очаквана, защото плевенчани излязоха с юношите. Дотук се стигна, поради липса на мъжки отбор, който се пръсна още след 28-ия кръг. Домакините бързо убиха интригата. Само за няколко минути в първия четвърт час вкараха чрез Пресиян Цвятков и Пламен Кожухаров - два пъти. После Стефан Иванов опъна за четвърти път плевенската мрежа. След това Марио Тихомиров реализира единственото попадение за спартаковци.

Добавено в: Неделя, 03 Юни 2018 21:56

Виж още...

PostHeaderIcon Голова фиеста в Луковит

Футбол

Ботев и Академик (Свищов) не излъчиха победител в Луковит - 3:3. Двубоят бе от 30-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Необременени от преследването на точки, съперниците заложиха на атакуващия футбол. Срещата започна отлично за гостите. Четвърт час след началния съдийски сигнал Стефан Гинчев изпълни прецизно фаул и топката се укроти в мрежата на Ботев. В средата на втората част грешка на луковитски бранител даде възможност на Ивайло Велчев да реализира втори гол за „студентите“.

Добавено в: Неделя, 03 Юни 2018 23:01